Otwórz menu

Szkoły podstawowe

wf plakat dance fit 1

Zapraszamy na nasze zajęcia taneczne, które odbywają się w macierzystych szkołach podstawowych dziecka o ile to możliwe zaraz po lekcjach. Prowadzimy naukę różnych form tanecznych: taniec współczesny, freestyle, modern jazz, disco, tańce towarzyskie i narodowe. Podstawowym założeniem programu „Crea Dance Fit” jest jego łatwa przyswajalność i dostosowanie do wieku i osobowości dzieci.

KAŻDE DZIECKO WYGRYWA

U nas wszystkie dzieci zajmują pierwsze miejsce! Nie ma podziału na zwycięzców i przegranych, czy też dzieci lepsze i gorsze.
Dzięki temu program pomaga dziecku kształtować pozytywną samoocenę oraz rozwijać pewność siebie i wiarę we własne umiejętności .

CREA DANCE FIT to:

  • kreatywność i zaangażowanie,
  • aktywność ruchowo-taneczna,
  • zdrowy styl życia.

Oprócz zajęć tanecznych dzieci poznają praktyczne zastosowanie w życiu dobrych manier. W ciągu roku szkolnego prowadzimy wiele konkursów, dzieci zdobywają punkty, pieczątki, naklejki, nagrody i wiele motywacyjnych „gadżetów”. To zachęca do systematycznej pracy!

Rok taneczny kończy się uroczystym pokazem dla rodziców i wręczeniem przepięknych i autorskich medali oraz dyplomów.

TRADYCJA

Autorski program „Crea Dance Fit” realizowany jest już od 26 lat. Swoim zasięgiem obejmuje największe miasta i wiele miejscowości w całej Polsce. Corocznie bierze w nich udział ok. 35 tysięcy dzieci.

pfr
Wróć do góry
facebook instagram
Zamknij menu
Zadzwoń do nas 515 745 911 Zapisz dziecko